Newsy

Nowe Kursy:

20 sierpnia 2018

o godz. 16.00

  Kurs podstawowy w cenie promocyjnej 
za 1200 zł

 

 
Autoszkoła arrow Cennik wsj
Cennik autoszkoły

Cennik kursów na prawo jazdy kategorii: "B"
Kurs podstawowy

Cena kursu: 1300 zł istnieje możliwość płatności w ratach w następującym systemie: pierwsza wpłata 300 zł w dniu zapisywania się na kurs, następne wpłaty, zależne od możliwości finansowych kursanta w ciągu trwania kursu, cena kursu obejmuje darmowe pomoce dydaktyczne.

Kurs ekspresowy

Cena kursu: 1600 zł realizowany w ciągu 4 tygodni, istnieje możliwość płatności w ratach w następującym systemie: pierwsza wpłata 300 zł w dniu zapisywania się na kurs, następne wpłaty, zależne od możliwości finansowych kursanta w ciągu trwania kursu, cena kursu obejmuje darmowe pomoce dydaktyczne.

Kurs XL

Cena kursu:  1600 zł  obejmuje 30 godzin szkolenia teoretycznego oraz 40 godzin szkolenia praktycznego, istnieje możliwość płatności w ratach w następującym systemie: pierwsza wpłata 300 zł w dniu zapisywania się na kurs, następne wpłaty, zależne od możliwości finansowych kursanta w ciągu trwania kursu, cena kursu obejmuje darmowe pomoce dydaktyczne.

Kurs XXL

Cena kursu:  1900 zł obejmuje 30 godzin szkolenia teoretycznego oraz 50 godzin szkolenia praktycznego, istnieje możliwość płatności w ratach w następującym systemie: pierwsza wpłata 300 zł w dniu zapisywania się na kurs, następne wpłaty, zależne od możliwości finansowych kursanta w ciągu trwania kursu, cena kursu obejmuje darmowe pomoce dydaktyczne.
 

Godzina uzupełniająca

Cena:  50 zł   dla kandydatów na kierowców, którzy chcą podnieść swoje umiejętności przed egzaminem państwowym.(Szkolenie praktyczne odbywa się pojazdami Toyota Yaris i Suzuki Swift)
 

Zdjęcia losowe