Nowe Kursy:

29.07 i 5. 12, 19 i 27.08.2024 r.

Kurs podstawowy w cenie promocyjnej
za 3000 z³.

Autoszko³a arrow Cennik wsj
Cennik autoszko³y

Cennik kursów na prawo jazdy kategorii: "B"

Kurs podstawowy - pojazd z manualn± skrzyni± biegów

Cena kursu: 3000 z³ istnieje mo¿liwo¶æ p³atno¶ci w ratach w nastêpuj±cym systemie: pierwsza wp³ata 400 z³ w dniu zapisywania siê na kurs, nastêpne wp³aty, zale¿ne od mo¿liwo¶ci finansowych kursanta w ci±gu trwania kursu, cena kursu obejmuje darmowe pomoce dydaktyczne.

Kurs podstawowy - pojazd z automatyczn± skrzyni± biegów - tym pojazdem zdajesz egzamin pañstwowy

Cena kursu: 3250 z³ istnieje mo¿liwo¶æ p³atno¶ci w ratach w nastêpuj±cym systemie: pierwsza wp³ata 400 z³ w dniu zapisywania siê na kurs, nastêpne wp³aty, zale¿ne od mo¿liwo¶ci finansowych kursanta w ci±gu trwania kursu, cena kursu obejmuje darmowe pomoce dydaktyczne.

Kurs ekspresowy - pojazd z manualn± skrzyni± biegów

Cena kursu: 3700 z³ realizowany w ci±gu 4 tygodni, istnieje mo¿liwo¶æ p³atno¶ci w ratach w nastêpuj±cym systemie: pierwsza wp³ata 400 z³ w dniu zapisywania siê na kurs, nastêpne wp³aty, zale¿ne od mo¿liwo¶ci finansowych kursanta w ci±gu trwania kursu, cena kursu obejmuje darmowe pomoce dydaktyczne.

Kurs ekspresowy - pojazd z automatyczn± skrzyni± biegów - tym pojazdem zdajesz egzamin pañstwowy

Cena kursu: 3850 z³ realizowany w ci±gu 4 tygodni, istnieje mo¿liwo¶æ p³atno¶ci w ratach w nastêpuj±cym systemie: pierwsza wp³ata 400 z³ w dniu zapisywania siê na kurs, nastêpne wp³aty, zale¿ne od mo¿liwo¶ci finansowych kursanta w ci±gu trwania kursu, cena kursu obejmuje darmowe pomoce dydaktyczne.

Kurs XL - pojazd z manualn± skrzyni± biegów

Cena kursu:  3750 z³  obejmuje 30 godzin szkolenia teoretycznego oraz 40 godzin szkolenia praktycznego, istnieje mo¿liwo¶æ p³atno¶ci w ratach w nastêpuj±cym systemie: pierwsza wp³ata 500 z³ w dniu zapisywania siê na kurs, nastêpne wp³aty, zale¿ne od mo¿liwo¶ci finansowych kursanta w ci±gu trwania kursu, cena kursu obejmuje darmowe pomoce dydaktyczne.

Kurs XL - pojazd z automatyczn± skrzyni± biegów - tym pojazdem zdajesz egzamin pañstwowy

Cena kursu:  4250 z³  obejmuje 30 godzin szkolenia teoretycznego oraz 40 godzin szkolenia praktycznego, istnieje mo¿liwo¶æ p³atno¶ci w ratach w nastêpuj±cym systemie: pierwsza wp³ata 500 z³ w dniu zapisywania siê na kurs, nastêpne wp³aty, zale¿ne od mo¿liwo¶ci finansowych kursanta w ci±gu trwania kursu, cena kursu obejmuje darmowe pomoce dydaktyczne.

Kurs XXL - pojazd z manualn± skrzyni± biegów

Cena kursu:  4550 z³ obejmuje 30 godzin szkolenia teoretycznego oraz 50 godzin szkolenia praktycznego, istnieje mo¿liwo¶æ p³atno¶ci w ratach w nastêpuj±cym systemie: pierwsza wp³ata 500 z³ w dniu zapisywania siê na kurs, nastêpne wp³aty, zale¿ne od mo¿liwo¶ci finansowych kursanta w ci±gu trwania kursu, cena kursu obejmuje darmowe pomoce dydaktyczne.

Kurs XXL - pojazd z automatyczn± skrzyni± biegów - tym pojazdem zdajesz egzamin pañstwowy

Cena kursu: 4950 z³ obejmuje 30 godzin szkolenia teoretycznego oraz 50 godzin szkolenia praktycznego, istnieje mo¿liwo¶æ p³atno¶ci w ratach w nastêpuj±cym systemie: pierwsza wp³ata 500 z³ w dniu zapisywania siê na kurs, nastêpne wp³aty, zale¿ne od mo¿liwo¶ci finansowych kursanta w ci±gu trwania kursu, cena kursu obejmuje darmowe pomoce dydaktyczne.

Godzina uzupe³niaj±ca - pojazd z manualn± skrzyni± biegów

Cena:  100 z³   dla kandydatów na kierowców, którzy chc± podnie¶æ swoje umiejêtno¶ci przed egzaminem pañstwowym.

Godzina uzupe³niaj±ca - pojazd z automatyczn± skrzyni± biegów

Cena:  120 z³   dla kandydatów na kierowców, którzy chc± podnie¶æ swoje umiejêtno¶ci przed egzaminem pañstwowym.

Szkolenie praktyczne odbywa siê pojazdami Toyota Yaris i Suzuki Swift.

Zdjêcia losowe