Nowe Kursy:

29.07 i 5. 12, 19 i 27.08.2024 r.

Kurs podstawowy w cenie promocyjnej
za 3000 z³.

Autoszko³a

Do¶wiadczeni instruktorzy zatrudnieni w naszej szkole oraz szkolenie na najwy¿szym poziomie gwarantuj± przygotowanie przysz³ego kierowcy nie tylko do zdania egzaminu teoretycznego na prawo jazdy oraz bezb³êdnego przejechania najczêstszych tras egzaminacyjnych. W toku szkolenia kursant trenuje we wszystkich miejscach, które mog± byæ niebezpieczne dla niedo¶wiadczonego kierowcy. Staramy siê, aby po kursie w Wy¿szej Szkole Jazdy, jazda po zmroku, na mokrej nawierzchni, w trudnych warunkach atmosferycznych nie by³a dla m³odego kierowcy zaskoczeniem.

Osobom, które po raz koleny borykaj± siê ze zdaniem egzaminu i zdobyciem upragnionego prawa jazdy proponujemy jazdy doszkalaj±ce, poprawiaj±ce technikê, p³ynno¶æ jazdy, poruszanie siê po ”nieznanym” mie¶cie, oferujemy szkolenia dla osób, które mia³y d³ug± przerwê w prowadzeniu samochodu choæ prawo jazdy maj± od wielu lat. Mamy nadziejê, ¿e nauka jazdy w WSJ bêdzie niezapomnianym, pozytywnym prze¿yciem. Wszystkim kierowcom ¿yczymy szerokiej drogi i "gumowych drzew".

Sk±d siê o nas dowiedzia³e¶?

Go¶cimy na stronie:

Zdjêcia losowe